Eredmények 2018-2019

 2018-2019-es tanév

 Esemény  Felkészítő Eredmény   Résztvevő
Könyvfaloda városi csapatverseny Forray Anita 3. hely

Rehák Réka 4.c

Baráth Odett 4.c

Bartha Áron 4.c

Németh Zsombor 4.c

 Észforgató megyei csapatverseny

 Győrffyné Urbán Erika

Horváth Imréné

Varróné Vízvári Adrienn

2. hely 

Szebeni Csongor 2.c

Balogh Márk 4.b

Halász Tamás 3.a 

Bendegúz Nyelvész megyei verseny

Fiáthné Prédli Erika

Szarka Lászlóné

Fiáthné Prédli Erika

Győrffyné Urbán Erika

1. hely

4. hely

5. hely

5. hely

Imre András 2.a

Juhász - Dúró Lőrinc 1.c

Gombaszögi Barnabás 2.a

Szebeni Csongor 2.c

 V. Csapatcsata Matematika Verseny  Knitlhoffer Anna  3. hely

Kassai Olivér Dominik

Pisch Polett

Teker Lotti

Gyovai Eszter 

Iskolai szövegértési verseny 2. évfolyam

Fiáthné Prédli Erika

Győrffyné Urbán Erika

Fiáthné Prédli Erika

1. hely

2. hely

3. hely

Imre András 2.a

Kalocsa Viktória 2.c

Juhász - Dúró Júlia 2.a

Közút ZRT. "Álomút" rajzpályázat Horváth Imréné oklevél Koreny Dorka Aletta
Városi szavalóverseny Kovácsné Csizmadia Mónika 3. hely Straub Gréta 5.b
Legszebben vezetett füzet

Kovácsné Csizmadia Mónika

Kovácsné Csizmadia Mónika

Lugossy Éva

1. hely

2. hely

3. hely

Réz Lujza 5.b

Straub Gréta 5.b

Tatai Máté 7.b

Irodalmi művekhez készített illusztráció

Szilágyiné Lajkó Judit

Kovácsné Csizmadia Mónika

Diószegi-Barta Gabriella

1. hely

2. hely

3. hely

Palkovics Panka 5.a

Homoki Hanna 6.c

Rojas-Nagy Miranda 8.b

Irodalmi Kvíz Kovácsné Csizmadia Mónika

1. hely

2. hely

3. hely

Varanka Luca 6.c

Varanka Fruzsina 6.c

Pintarics D. Zsombor 5.c

Szép Magyar Beszéd (szépkiejtési verseny)

Szilágyiné Lajkó Judit

Kovácsné Csizmadia Mónika

Szilágyiné Lajkó Judit

Lugossy Éva

Szilágyiné Lajkó Judit

Lugossy Éva

 

1. hely

2. hely

3. hely

1. hely

2. hely

3. hely

Szakács Vanda 5.a

Straub Gréta 5.b

Zeller Adrienn 5.a

Engelhardt Bálint 7.a

Lugossy Lili 8.a

Nehrebeczky Máté 7.a

 

Legszebb versem szavalóverseny

Diószegi-Barta Gabriella

Szilágyiné Lajkó Judit

Diószegi-Barta Gabriella

1. hely

2. hely

3. hely

Rojas-Nagy Miranda 8.b

Szakács  Vanda 5.a

Kázsmér Katalin 6.b

J-Ly helyesíró verseny 8. évfolyam

Diószegi-Barta Gabriella

Kovácsné Csizmadia Mónika

Szilágyiné Lajkó Judit

1. hely

2. hely

3. hely

Szávai Károly 8.b

Bódis Benedek 8.c

Lugossy Lili 8.a

 

J-Ly helyesíró verseny 7. évfolyam Lugossy Éva

1. hely

2. hely

3. hely

Tóth Regő 7.a

Lendvai Zsófia 7.b

Székely Gréta 7.b

J-Ly helyesíró verseny 6. évfolyam

Diószegi-Barta Gabriella

Kovácsné Csizmadia Mónika

Kovácsné Csizmadia Mónika

 

1. hely

2. hely

3. hely

Papp Barbara 6.b

Varanka Fruzsina 6.c

Varanka Luca 6.c

J-Ly helyesíró verseny 5. évfolyam

Kovácsné Csizmadia Mónika

Szilágyiné Lajkó Judit

Kovácsné Csizmadia Mónika

1. hely

2. hely

3. hely

Tibai Tamás 5.b

Szakács Vanda 5.a

Csizmadia Botond 5.b

Munkácsy Ált. Isk. rajzverseny Mészáros Katalin

kiemelt1. hely

Füzék Zsóka 8.a
Tollpihe meseíró pályázat Kovácsné Csizmadia Mónika 1. hely Mészáros Márton 5.b
Városi angol csapatverseny Szilágyiné Lajkó Judit 2. hely Zeller Adrienn 5.a
Városi angol csapatverseny Szilágyiné Lajkó Judit 2. hely Hegedüs Lara 5.a
Városi angol csapatverseny Szilágyiné Lajkó Judit 2. hely Szalay Bálint 5.a
VOKE szavalóverseny Diószegi-Barta Gabriella 2. hely Rojas-Nagy Miranda 8.b
VOKE szavalóverseny Kovácsné Csizmadia Mónika 2. hely Straub Gréta 5.b
Nagy olvasásmánia Szilágyiné Lajkó Judit 2. hely 

Cseh Péter 5.a

Rónai Tamara 8.a

Iskolai szépkiejtési verseny 3. évfolyam Nagy Éva

1.hely

2.hely

Maszlag Tímea

Dallmann Dorina

  Varróné Vízvári Adrienn 3.hely Vig Anna
Iskolai szépkiejtési verseny 4. évfolyam Forray Anita

1.hely

3.hely

Garamvölgyi Grácia

Kovács Bese

  Horváth Imréné 2.hely Balogh Áron
Tollpihe meseíró pályázat Varróné Vízvári Adrienn különdíj Ligeti Dániel
"Itt a farsang, áll a bál" megyei alkotópályázat Győrffyné Urbán Erika 2.hely Lóránt Dalma
Városi rajverseny
Bory Jenő Iskola
Szarka Lászlóné 2.hely Fige Fanni 1.c 
 Iskolai vermondó verseny Fiáthné Prédli Erika 1.hely  Gombaszögi Barnabás 2.a
 Iskolai vermondó verseny Győrffyné Urbán Erika 2.hely   Kovács Kata 2.c
 Iskolai vermondó verseny Győrffyné Urbán Erika 3.hely   Kalocsa Viktória 2.c
 VOKE megyei szavalóverseny Győrffyné Urbán Erika 1.hely  Pálffy Bence Zoltán
 VOKE megyei szavalóverseny Győrffyné Urbán Erika 2.hely  Szebeni Csongor
 VOKE megyei szavalóverseny Fiáthné Prédli Erika 3.hely  Németh Kata
Bolyai megyei matematika verseny Bódi Réka 4.hely

Somogyfoki Eszter

Lics Gergő

Mónos Nóra

Lukács Andor

 

Sudoku iskolai verseny 3. évfolyam   1.hely Hajmásy Emese
  Móriczné Balog Zsuzsanna 2.hely Tibai Zita
  Pap Bernadett 3.hely Maszlag Tímea
Sudoku iskolai verseny 4. évfolyam Bódi Réka 1.hely Lics Gergő
  Ványiné Kertész Noémi 2.hely Endl Kristóf
  Forray Anita 3.hely Németh Zsombor
Mategye matematika verseny Forray Anita megyei döntőbe jutott Németh Zsombor
Szépkiejtési városi verseny Meszlényiné Mocsári Kinga Városi 2.hely Kassai Olivér Dominik
Iskolai versmondó verseny 3. évfolyam Meszlényiné Mocsári Kinga 1.hely Pisch Polett
  Meszlényiné Mocsári Kinga 2.hely Varga Mira Róza
  Nagy Éva 3.hely Szőts Tamás
Iskolai versmondó verseny 4. évfolyam Horváth Imréné 1.hely Koreny Dorka Aletta
  Forray Anita 2.hely Bartha Áron
  Horváth Imréné 3.hely Móricz Anna Réka

  Előző évi eredményeink

 

 

 

Imre András 2.a
Kalocsa Viktória 2.c
Juhász - Dúró Júlia 2.a